Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom neďaleko Vrátnej doliny - A064

      


Poloha:   chata so spoločným bazénom na okraji lesa v chatovej oblasti obce Belá v Malej Fatre, iba 7 km od lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone. Chata sa nachádza v susedstve s chatami A193, a A194.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 12 osôb (10 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, kompletne vybavená kuchynská časť, 3 izby, kúpeľňa a WC. Chata je umiestnená v susedstve chát A193, a A194 (možnosť využitia pre početnejšie skupiny).

Chata je vykurovaná elektricky, dokurovanie je zabezpečené krbom. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 200 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 10,00 - 12,00 € / osoba na noc, min. 8 osôb
  • zimná sezóna: 10,00 - 12,00 € / osoba na noc, min. 8 osôb
  • Silvestrovský týždeň: 16,50 € / osoba na noc.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Paušálny jednorazový poplatok za použitie bazénu 10,00 €.
Domáci miláčik povolený za cenu 1,66 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom ktorá je prepojená s kuchynskou časťou (jedálenský stôl, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba, dve 3-lôžkové izby (možnosť prístelky).

Exteriér:   oplotený pozemok s bazénom 8 x 4 x 1,5 m (bazén je spoločný pre chaty A193, A194 a je v prevádzke v období máj až október), terasa, pergola s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie automobilov pri chate. V zimnom období sú pre prístup k chate nevyhnutné snehové raťaze.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Belá v Malej Fatre:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), prírodné zvláštnosti v blízkosti obce Belá (vodopády Belská, Belské skaly, minerálna voda Lysica, Belská dolina, Bránica, Jánošíkove diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, tenis squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže) - 7 km, letné aktivity strediska Vrátna Free Time Zone - 12 km, letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 22 km, Párnické jazerá (rybolov) - 27 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 37 km, Vodný park Bešeňová - 63 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Gavurky-Terchová (lyžiarske stredisko vhodné pre začiatočníkov) - 7 km, Vrátna Free Time Zone - 12 km, Ski centrum Kozinec-Zázrivá - 17 km, Šport centrum Lučivná - 22 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 37 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 39 km, bežkárske trate - v okolí Belej, lyžiarsky svah pre deti (Terchová Biely Potok) - 7 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: atrakcie rázovitej obce Terchová (Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery, Kostol sv. Cyrila a Metoda, oddychové centrum) - 7 km, hrad Strečno - 13 km, rázovitá obec Zázrivá - 17 km, Budatínsky zámok - 21 km, Oravský hrad - 44 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 500 m, pohostinstvo 500 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 400 m, vlak (Varín) 10 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A064 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky