Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom neďaleko Vrátnej doliny - A064

      


Poloha:   chata so spoločným bazénom na okraji lesa v chatovej oblasti obce Belá v Malej Fatre, 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Vrátna dolina. Chata sa nachádza v susedstve s chatami A193, a A194.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 12 osôb (10 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, kompletne vybavená kuchynská časť, 3 izby, kúpeľňa a WC. Chata je umiestnená v susedstve chát A193, a A194 (možnosť využitia pre početnejšie skupiny).

Chata je vykurovaná elektricky, dokurovanie je zabezpečené krbom. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 200 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc, min. 8 osôb
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc, min. 8 osôb
  • Silvestrovský týždeň: 16,50 € / osoba na noc.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Paušálny jednorazový poplatok za použitie bazénu 10,00 €.
Domáci miláčik povolený za cenu 1,66 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom ktorá je prepojená s kuchynskou časťou (jedálenský stôl, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba, dve 3-lôžkové izby (možnosť prístelky).

Exteriér:   oplotený pozemok s bazénom 8 x 4 x 1,5 m (bazén je spoločný pre chaty A193, A194 a je v prevádzke v období máj až október), terasa, pergola s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie automobilov pri chate. V zimnom období sú pre prístup k chate nevyhnutné snehové raťaze.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy (Malá Fatra, Jánošíkove diery), krytý bazén (Terchová) - 4 km, detský bazén (Terchová) - 4 km, Termálne kúpalisko Rajecké Teplice - 25 km, sauna - 4 km, tenis - 4 km, jazda na koni - 400 m.

ZIMA: lyžiarske strediská Terchová (Biely Potok) - 5 km, Vrátna Free Time Zone (Chleb, Paseky, Poludníkový grúň, Príslop. Tížinka) - 7 km, svah pre deti na sánkovanie - pri chate, bežkárske trate - pri chate.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Terchová (kostol, oddychové centrum, Múzeum J. Jánošíka) - 4 km, hrad Strečno - 10 km, Budatínsky zámok - 18 km, Oravský hrad - 30 km, Múzeum kysuckej dediny Vychylovka - 30 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 500 m, pohostinstvo 500 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 400 m, vlak (Varín) 10 km.

Galéria:
Chata na prenájom s bazénom a ubytovanie na Slovensku v Malej Fatre 01
Chata na prenájom s bazénom a ubytovanie na Slovensku v Malej Fatre 02
Chata na prenájom s bazénom a ubytovanie na Slovensku v Malej Fatre 03
Chata na prenájom s bazénom a ubytovanie na Slovensku v Malej Fatre 04
Chata na prenájom s bazénom a ubytovanie na Slovensku v Malej Fatre 05
Chata na prenájom s bazénom a ubytovanie na Slovensku v Malej Fatre 06
© 2007 - 2015 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku