Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v súkromí vo Vysokých Tarách - A057

      


Poloha:   ubytovanie v súkromí rodinného domu v tichej časti obce Štôla (na okraji lesa v chatovej oblasti) vo Vysokých Tatrách.

Popis:   celoročné ubytovanie v súkromí pre 8 osôb (8 stálych lôžok). K dispozícii sú dva apartmány s dvoma izbami, kúpeľňou a WC. Kuchynská a jedálenská časť je spoločná pre oba apartmány.

Ubytovanie má centrálne plynové vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia ubytovania je FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 10,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 10,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 9,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 14,00 € / osoba na noc
Domáci štvornohý miláčik povolený zdarma.

Interiér:
APARTMÁN 1: dve 2-lôžkové izby (chladnička, FTV), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.

APARTMÁN 2: dve 2-lôžkové izby (chladnička, FTV), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.

Kuchynská a jedálenská časť je spoločná pre oba apartmány (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, jedáleň s barovým pultom).

Exteriér:   oplotený pozemok, ohnisko s posedením. Parkovanie pre 4 osobné automobily aj v zimnom období.

Rekreačné možnosti v okolí obce Štôla vo Vysokých Tatrách:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy vo Vysokých Tatrách (tatranské vrcholy, vodopády, jaskyne a plesá, značkované turistické chodníky), Vyšné Hágy (klimatické kúpele) - 4 km, Starý Smokovec (pozemná lanová dráha na Hrebienok, kúpeľné centrum) - 13 km, AquaCity Poprad (termálny bazén, detský bazén, vodné atrakcie, tobogány, wellness, masáže, sauny) - 16 km, Tatranská Lomnica (lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít, golfové ihrisko, minigolf) - 18 km, Golfový areál Black Stork vo Veľkej Lomnici (27 jamkové golfové ihrisko) - 24 km, Thermal Park Vrbov (termálne kúpalisko) - 31 km, jazda na koni (Mengusovce) - 3 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Snowpark Lučivná - 4 km, Skichem Lopušná dolina - 6 km, Štrbské Pleso - 10 km, Starý Smokovec - 13 km, Tatranská Lomnica - 18 km, svah pre deti - pri obci, bežkárske trate - pri obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: príroda regiónu Vysoké Tatry, Štrbské Pleso (klimatické kúpele, paragliding, bungee-jumping) - 10 km, Tatranská Lomnica (bobová dráha, horské kolobežky, Múzeum Tatranského národného parku) - 18 km, Belianska jaskyňa - 28 km, mesto Kežmarok (hrad Kežmarok, drevený artikulárny kostol) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 500 m, pošta 600 m, autobus 800 m.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky