Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Dovolenka na chate v Slovenskom raji - A035

      


Poloha:   chata na prenájom v podhorskej lokalite pri obci Poráč v Slovenskom raji, iba 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Poráč-Brodok. Chata je situovaná pri ihličnatom lese a v jej blízkosti tečie horský potôčik.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenej chate pre 8 osôb (6 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, 2 izby, kompletne zariadená kuchynská časť a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna: 55,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: neprenajíma
  • víkendový pobyt: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: neprenajíma

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou a teplovzdušným krbom (prístelka pre 1 osobu), kuchynská časť (sklokeramická platňa, elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka a varná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (manželské lôžko), 4-lôžková izba (dve poschodové postele, prístelka pre 1 osobu). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo v blízkosti ihličnatého lesa, altánok, gril, ohnisko. Parkovisko pre 3 osobné automobily je zabezpečené pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Poráč:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Slovenskom rudohorí (jaskyňa Šarkanova diera, vyhliadkové miesto Vysoký vŕšok, Poráčska dolina, Červené skaly, Galmuská tíšina, Markušovský skalný hríb) a Slovenskom raji, Poráč PARK relax & sport centrum (wellness, sauna, masáže, golf, minigolf, tenis), letné atrakcie strediska Relax Center Plejsy - 15 km, mesto Spišská Nová Ves (prírodné kúpalisko, lanový park, zoologická záhrada) - 16 km, jazero Zahura (prírodné kúpanie v prímestskom rekreačnom stredisku) - 25 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Poráčska dolina, Ski Poráč Brodok, Relax Center Plejsy - 15 km, Ski Centre Levoča - 27 km, Ski centrum Mraznica - 33 km, bežkárske trate v Poráčskej doline, upravené bežkárske okruhy v Spišskej Novej Vsi (lokalita letisko a lokalita Smižany-Maša) v dĺžkach od 2 do 11 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: kaštieľ v Markušovciach - 10 km, mesto Levoča (mestská pamiatková rezervácia, chrám sv. Jakuba, renesančná radnica a zvonica) - 27 km, Spišský hrad - 29 km.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia 1 km, autobus 1 km, vlak 2 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A035 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky