Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom v Západných Tatrách - A034

      


Poloha:   chata sa nachádza na okraji obce Oravský Biely Potok v krásnom horskom prostredí pod Roháčmi (Západné Tatry). V blízkosti chaty preteká malý potôčik a veľký potok Studená. Chata je situovaná na spoločnom pozemku s majiteľmi, dvor je predelený.

Popis:   celoročné ubytovanie na chate pre 12 osôb v štyroch obytných miestnostiach (8 stálych lôžok + 4 prísteľky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s jedálenským kútom, kuchyňa, 2 obytné izby v podkroví, 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a zobytnený štít pod strechou chaty.

Chata má plynové vykurovanie + dokurovanie krbovou pecou, teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:
  • letná sezóna: od 8,50 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: od 8,80 € / osoba na noc
  • Silvester: od 13,30 € / osoba na noc
Minimálny počet ubytovaných počas letnej i zimnej sezóny je 6.
Minimálny počet ubytovaných počas mimosezóny je 4.
Rekreačný poplatok 0,33 € na osobu a noc.
Domáce zviera povolené za cenu 2,32 € / noc.

Interiér:   na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s jedálenský kútom (krbová pec, SAT-FTV), otvorená kuchyňa (plynový sporák, chladnička s výparníkom, varná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

V podkroví je k dispozícii jedna 5 lôžková izba s balkónom a jedna 3 lôžková izba s balkónom priechodná do štítu chaty, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V štíte chaty pod strechou sa nachádzajú 4 prístelky (výška štítu je 1,6 m).

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, ohnisko, pergola s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, detský kútik s pieskoviskom a bazénom, parkovanie pre 5 osobných automobilov pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oravský Biely Potok na Orave:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Západných Tatrách (Zverovka, Roháčska dolina, Látaná dolina, hrebeň Roháčov, Roháčsky vodopád, Roháčske plesá), Meander Thermal Park Oravice - 14 km, Termálne kúpalisko Oravice - 14 km, Oravská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie, vodné športy, Slanický ostrov - Ostrov umenia) - 25 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 30 km, priehrada Liptovská Mara (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie, vodné športy) - 32 km, Aquapark Tatralandia - 36 km, Vodný park Bešeňová - 42 km, krytá plaváreň (Nižná) - 9 km, jazda na koni (Podbiel) - 5 km, jazda na tanku (Podbiel) - 5 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Zuberec-Milotín - 7 km, Zuberec-Janovky - 7 km, SkiCentrum Uhliská-Nižná - 8 km, Zuberec-Spálená dolina - 14 km, Skicentrum Brezovica - 23 km, SkiPark Racibor-Oravský Podzámok - 25 km, miestne lyžiarske vleky: Tvrdošín - 13 km, Ski Huty - 14 km, Štefanov nad Oravou - 17 km, bežkárske trate (v okolí obce, Roháčska dolina a Brestová).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Múzeum oravskej dediny Zuberec - 7 km, Tvrdošín (drevený kostolík, Galéria Márie Medveckej v Tvrdošíne) - 13 km, Oravský hrad (Oravský Podzámok) - 25 km, mesto Dolný Kubín (Oravská galéria, Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava) - 30 km.

Infraštruktúra:   obchod 250 m, reštaurácia 200 m, pohostinstvo 250 m, pošta 200 m, zastávka autobusu 200 m, vlak 5 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A034 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky