Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie na chate v Javorníkoch - A033

      


Poloha:   chata je situovaná v chalupárskej osade Šustové pri obci Lysá pod Makytouv Javorníkoch, okres Púchov. Chata je situovaná v blízkosti lyžiarskeho strediska Skipark Dešná.

Popis:   chata rodinného charakteru poskytuje ubytovanie pre 18 osôb (12 stálych lôžok + 6 prísteliek) v troch obytných miestnostiach. K dispozícii je spoločenská miestnosť, kompletne vybavená obytná kuchyňa s jedálenským stolom, podkrovná spálňa s balkónom, kúpeľňa s vaňou a WC, predsieň.

Vykurovanie je zabezpečené krbovými kachľami v spoločenskej miestnosti a sporákom na tuhé palivo v kuchyni, dokurovanie elektrickými vykurovacími telesami. V chate je dostupná teplá i studená pitná voda.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc v závislosti od počtu ubytovaných osôb:

  • do 12 osôb: 198,00 € / chata na víkend (2 noci)
  • 13 - 18 osôb: 7,70 € / osoba na noc
  • nad 18 osôb: 3,30 € / osoba na noc
  • letná sezóna: 330 € / chata na týždeň (piatok - piatok)
  • Silvestrovský pobyt: 990,00 € / chata na 3 - 5 nocí
Cena za spotrebovanú eleketrickú energiu sa platí osobitne.
Majiteľ požaduje kauciu 50 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).
Rekreačný poplatok obci 0,20 € za osobu na deň.
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
Deti vo veku 3 až 14 rokov zľava 50%.
Domáce zviera povolené po dohode s majitelom za 2,00 € na deň.


Interiér:
PRÍZEMIE: na prízemí spoločenská miestnosť ( 2 x rozkladací gauč, krbové kachle, FTV), obytná kuchyňa s jedálenským stolom (2 lôžka, sporák na tuhé palivo, chladnička s výparníkom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač, kompletná výbava kuchynského riadu), kúpeľňa s vaňou a WC, vstupná chodba.

PODKROVIE: V podkroví spálňa s balkónom (2 rozkladacie pohovky, 1 manželská dvojposteľ, 4 postele a 2 prístelky).

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, ohnisko s posedením, gril, udiareň, veľké posedenie pod orechom, upravené pivničné priestory, parkovanie pre 5 až 7 osobných automobilov pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Lysá pod Makytou v Javorníkoch:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Javorníkoch (vyhliadkový vrchol Makyta, rozhľadňa v Dohňanoch, Manínska tiesňava, Lednica, Keblie, Čertové skaly-Lidečko v ČR, Pulčiny v ČR), vyhľadávané letné prírodné kúpalisko v obci Valašská Senice - 15 km, letné kúpalisko a plaváreň v Púchove - 15 km, Kúpele Nimnica (medicínkse wellness centrum, termálny bazén) - 18 km, Vodná nádrž Nosice (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 18 km, rybolov v rybníkoch Lačnov (ČR) - 15 km, jazda na koni (Francova Lhota, ČR) - 13 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Skipark Dešná - pri obci, Ski Čertov Javorníky-Lazy pod Makytou - 6 km, Skicentrum Kohútka (Nový Hrozenkov, ČR) - 18 km, bežkárske trasy - v okolí obce.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: hubárska a bylinkárska oblasť - v okolí obce, Múzeum púchovskej kultúry Púchov - 15 km, hrad Lednica - 27 km.

Infraštruktúra:   obchod 3 km, reštaurácia 10 km, pohostinstvo 3 km, pošta 6 km, zastávka autobusu 6 km, vlak 6 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky