Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom v Slovenskom raji - A021

      


Poloha:   chata na prenájom v rekreačnom stredisku Čingov (neďaleko obcí Spišské Tomášovce a Smižany) v Slovenskom raji, 7 km od okresného mesta Spišská Nová Ves.

Popis:    chata poskytuje celoročné ubytovanie pre 10 osôb v troch izbách (8 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je obývacia izba s krbom, jedálenskou časťou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, kuchynka, vstupná chodba a sklad, samostatné WC na poschodí.

Chata má elektrické vykurovanie (konvertory) + dokurovanie teplovzdušným krbom, teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu pre 8 osôb:
  • hlavná letná sezóna (júl-august): 737,00 € / chata na 7 nocí
  • letná sezóna (jún, september): 693,00 € / chata na 7 nocí
  • zimná sezóna (01.12. - 01.03.): 110,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 121,00 € / chata na noc
  • Veľká noc: 363,00 € / chata na 3 noci, alebo 440,00 € / chata na 4 noci
  • Silvestrovský pobyt: 198,00 € / chata na noc, min. 5 nocí
Rekreačný poplatok 0,50 € na osobu a noc.
Ubytovanie na prístelke je spoplatnené samostatne.
Majiteľ požaduje pri nástupe na pobyt zaplatenie kaucie 50 €.

Interiér:
PRÍZEMIE: obývacia izba s krbom a rozťahovacím gaučom pre 2 osoby (FTV, rádio s CD prehrávačom), jedálenská časť, kuchynka (el. sporák, chladnička, malý mraziaci box, varná konvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom, sklad a vstupná chodba.

1. PODLAŽIE: tri izby (dve dvojlôžkové s manželskými lôžkami a jedna štvorlôžková s manželským lôžkom a 2 samostatnými lôžkami) a samostané WC.

Exteriér:   najbližšie okolie tvorí menšia lúka, inak je chata umiestnená priamo pri lese a ponúka dostatok súkromia. K dispozícíí je vonkajšie ohnisko, hojdačka pre deti, parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate i v zimnom období.

Rekreačné možnosti v blízkosti rekreačného strediska Čingov v Slovenskom raji:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Slovenskom raji (Suchá Belá, Prielom Hornádu, Piecky, Veľký Sokol, Kláštorisko, Tomášovský výhľad)a Vysokých Tatrách, jazero Levoča (prírodné kúpanie) - 22 km, termálne kúpalisko Vrbov - 20 km, AquaCity Poprad - 25 km, priehrada Dedinky (prírodné kúpanie, rybolov, člnkovanie) - 42 km, jazda na koni (Hrabušiceň - 14 km, rybolov (Hornád) - 15 km.

ZIMA: lyžiarsky vlek Čingov-Ďurkovec - 2 km, lyžiarske strediská Ski Rittenberg Spišská Nová Ves - 10 km, Ski Centre Levoča - 24 km, Ski Poráč Brodok - 29 km, Tatranská Lomnica - 37 km, Skichem Lopušná dolina - 39 km, lyžiarsky vlek Hrabušice - 14 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: turistické chodníky Slovenského raja - 2 km, Tomášovský výhľad - 7 km, historické centrum mesta Spišská Nová Ves - 7 km, Letohrádok Dardanely v Markušovciach - 19 km, Spišský hrad - 37 km, Dobšinská ľadová jaskyňa - 44 km.

Infraštruktúra:   celoročne otvorená reštaurácia priamo v rekreačnom stredisku, sezónna predajňa základných potravín, bufet a kaviareň, celoročne orvorený salaš, vo vzdialenosti 10 min chôdze hotel s nočným barom, reštauráciou a krytým bazénom.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky