Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Ubytovanie v drevenici pri Terchovej - A011

      


Poloha:   drevenica nachádzajúca sa pri obci Terchová v Národnom parku Malá Fatra. Drevenica je umiestnená 50 m od chaty A195.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 22 osôb (17 stálych lôžok + 5 prísteliek). K dispozícii je 2 x spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou, 6 izieb so SAT-FTV a vlastným sociálnym zariadením, klasická pivnica s krbom a herňou.

Drevenica má centrálne vykurovanie ktorého chod zabezpečuje majiteľ. Súčasťou zariadenia drevenice je CABLE-FTV, rádio a CD prehrávač. V drevenici je zakázané fajčiť.

Cena:   CENNÍK UBYTOVANIA

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), 2-lôžková izba s prístelkou, 3-lôžková izba, 4-lôžková izba s prístelkou. Každá izba je vybavená CABLE-FTV a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), 2-lôžková izba s prístelkou, dve 3-lôžkové izby s prístelkou. Každá izba je vybavená CABLE-FTV a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.

PIVNICA: klasická pivnica s krbom a herňou. V herni sa nachádza stolný fotbal, gulečník, stolný hokej, šípky, miniveža (prehráva aj MP3) k reprodukcii hudby.

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, terasa, pergola s posedením, záhradný krb, detský kútik, ihrisko. Parkovanie pri drevenici pre 7 automobilov.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Terchová:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Chleb, Veľký Fatranský Kriváň, Malý Fatranský Kriváň, Veľký Rozsutec, Malý Rozsutec, Minčol, Poludňový grúň, Grúň, Diery), Vodný svet a relaxačné centrum Terchovec v Terchovej (športová hala, tenis squash, bowling, biliard, plavecko-relaxačný bazén s dĺžkou 17,5 m, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parná sauna, masáže), letné športové aktivity strediska Šport centrum Lučivná - 10 km, Párnické jazerá (rybolov) - 20 km, Aquapark AquaRelax Dolný Kubín - 29 km, Vodný park Bešeňová - 57 km.

ZIMA: lyžiarske strediská Ski Gavurky-Terchová (lyžiarske stredisko vhodné pre začiatočníkov), Vrátna Free Time Zone - 6 km Šport centrum Lučivná - 10 km, Ski centrum Kozinec-Zázrivá - 10 km, Ski centrum Kuzmínovo-Dolný Kubín - 29 km, SKI PARK Kubínska hoľa - 30 km, bežkárske trate - v okolí Terchovej, lyžiarsky svah pre deti (Terchová Biely Potok).

TURISTICKÉ ATRAKCIE: atrakcie rázovitej obce Terchová (Múzeum J. Jánošíka, Jánošíkove diery, Kostol sv. Cyrila a Metoda, oddychové centrum), rázovitá obec Zázrivá - 10 km, Budatínsky zámok - 25 km, hrad Strečno - 30 km, Oravský hrad - 35 km.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 400 m, autobus - pri drevenici, pošta 3 km, vlak (Žilina) 30 km.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky