Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata s bazénom v Oščadnici-Veľká Rača - A009

      


Poloha:   chata na prenájom s letným bazénom a saunou na polosamote v obci Oščadnica na Kysuciach.

Popis:   celoročné ubytovanie v trojpodlažnej chate pre 11 osôb. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, tri izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou, kúpeľňa, sauna, sprcha, miestnosť so stolným tenisom a miestnosť s biliardom, stolným futbalom a stacionárnym bicyklom.

Rekreačný dom má centrálne vykurovanie na tuhé palivo, dokurovanie je zabezpečené krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Pre klientov chaty je k dispozícii letný bazén a celoročne použiteľný kúpací sud.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc bez spotrebovanej elektrickej energie:
  • letná sezóna (01.06. - 31.08): 12,00 € / osoba na noc, min. 7 nocí
  • zimná sezóna (18.12. - 30.04.): 10,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 9,00 € / osoba na noc
  • krátky prenájom chaty v mimosezóne: 12,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 1250,00 € / chata na pobyt, max. 10 osôb.
Rekreačný poplatok obci 0,40 € / osoba na noc.
Doplatok za spotrebovanú elektrickú energiu.
Minimálny počet ubytovaných osôb je 7.
Minimálna dĺžka ubytovania 2 noci.
Vratná kaucia na bezškodový priebeh pobytu 100,00 €
Použitie kúpacieho sudu 20 € na deň .

Interiér:
SUTERÉN: sauna, sprcha a miestnosť so stolným tenisom.

PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (SAT-FTV, rádio), 3-lôžková izba, kuchyňa s jedálenskou časťou (plynový sporák s elektrickou rúrou, kachľová pec, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, 2 x chladnička, kuchynský riad), kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovacím kútom.

1. PODLAŽIE: 5-lôžková izba, 3-lôžková izba s biliardovým stolom, stolným futbalom a stacionárnym bicyklom.

Exteriér:   oplotený pozemok, letný bazén, krytá terasa, kúpací sud, vonkajší gril, ohnisko, kotlík na guláš, hojdačka. parkovanie osobných automobilov vo dvore pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oščadnica:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Kysuckých Beskydách (Kysucká magistrála, Dedovka, Lalíky, Veľká Rača, Krásno nad Kysucou, vodná nádrž Nová Bystrica), SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica (bobová dráha, lanový park, detský lanový park, lezecká stena, trampolíny, koobežky, zjazd na bicykli, aquazorbing, lukostreľba) - 7 km, Wellness centrum hotela Marlene v Oščadnici (aj pre neubytovaných hostí), mesto Čadca (krytý a detský bazén, fitness, solárium) - 9 km, vodná nádrž Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 23 km.

ZIMA: SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 7 km, miestne lyžiarske vleky Športcentrum Oščadnica - v centre obce Oščadnica, Skalité-Serafínov - 13 km, Ski Čierne (Zlatá Kačka) - 16 km, Turzovka - 23 km, bežárske trate - pri chate, svah pre deti - v obci.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Oščadnický kaštieľ (expozícia Kysuckej galérie), Kysucká galéria v Čadci - 9 km, Múzeum kysuckej dediny vo Vychylovke - 25 km, Korňa (pútnické miesto Živčáková, ľudová architektúra v osade U Gajdoši, korňanský ropný prameň) - 27 km, Vysoká pod Kysucou (Pamätná izba kozmonauta E. Cernana) - 30 km, Klokočov (Klokočovské skaly, Národná prírodná rezervácia Malý Polom, skalné pereje na riečke Predmieranka) - 30 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A009 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky