Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Chata na prenájom v Lutišiach na Orave - A002

      


Poloha:   chata na okraji obce Lutiše neďaleko známej obce Terchová v pohorí Malá Fatra na Orave. V blízkosti sa nachádza iná chata toho istého majiteľa - chata A123.

Popis:    celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť, dve samostatné izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom a dokurovaná elektrickými radiátormi. Teplá a studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je FTV, rádio a CD prehrávač.

Cena:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc:
  • letná sezóna: pre max. 4 osoby 38,00 € / chata na noc
  • letná sezóna pre 5 až 6 osôb 50,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: pre max. 4 osoby 38,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna pre 5 až 6 osôb 50,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou
Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť (možnosť dvoch prísteliek - rozťahovací gauč), kuchyňa s jedálenským stolom (kuchynská linka, elektrický dvojvarič, mikrovlnka, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: dve 2-lôžkové izby.

Exteriér:   oplotený pozemok, parkovanie pre max. 3 osobné automobily, ohnisko s posedením, pergola s posedením, záhradný nábytok.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Lutiše:

LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Malej Fatre (Jánošíkove diery), Terchová (Vodný svet Terchovec, Múzeum Juraja Jánošíka, tenis, sauna, bowling, squash) - 12 km, priehrada Nová Bystrica (prírodné kúpanie, rybolov) - 14 km, letné aktivity rekreačného strediska Vrátna Free Time Zone - 20 km a SUNPARADISE Veľká Rača Oščdanica - 24 km.

ZIMA: lyžiarské strediská Vrátna Free Time Zone - 20 km, SNOWPARADISE Veľká Rača Oščadnica - 24 km, Športcentrum Oščadnica - 24 km, miestne lyžiarske vleky: RS Vadičov-Horný Vadičov - 17 km, Zázrivá (Kozinec-Havrania, Ráztoky, Plešivá) - 24 km, bežkárske trate Lutiše - 200 m.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: rázovité obce Terchová - 12 km a Zázrivá - 24 km, Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny, historická lesná úvraťová železnička) - 12 km, hrad Strečno - 27 km, zámok Budatín - 25 km.

Infraštruktúra:   obchod Jednota 200 m, zastávka autobusu 200 m, reštaurácia 8 km, vlak 15 km.

HODNOTENIE UBYTOVANIA A002 - recenzie od hostí, ktorí strávili dovolenku v tomto ubytovacom zariadení.

Galéria (kliknite pre zväčšenie):
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky