Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

Liptovský Trnovec

Obec Liptovský Trnovec sa nachádza v centre Liptovskej kotliny v nadmorskej výške 588 metrov, iba 7 km severozápadne od mesta Liptovský Mikuláš, ktoré je považované za centrum turistického ruchu v Nízkych Tatrách. Chotár obce je ohraničený severným brehom priehrady Liptovská Mara, Chočskými vrchmi a južným masívom Západných Tatier.

Liptovský Trnovec je situovaný na severnom brehu priehrady Liptovská Mara. Vďaka blízkosti tejto vodnej nádrže sa Liptovský Trnovec stal najznámejším letným rekreačným centrom na jej brehu. Neďaleko obce sa nachádza Mara CAMPING ATC Liptovský Trnovec, jediný kemping na brehu priehrady Liptovská Mara.

Iba 2 km juhovýchodne od obce je situovaný areál Aquaparku Tatralandia, najznámejšieho slovenského zábavného vodného parku. Rekreačný a turistický ruch v obci je výrazne ovplyvnený aj blízkosťou okresného mesta Liptovský Mikuláš. Návštevníci obce ocenia výhody ubytovania vo vidieckom prostredí a zároveň blízkosť okresného mesta s bohatými možnosťami kultúrneho a spoločenského vyžitia.

Liptovský Trnovec poskytuje návštevníkom bohaté možnosti rekreačného ubytovania. Prevažuje ubytovanie v penziónoch, apartmánových domoch a ubytovanie v súkromí rodinných domov. V obci sú dostupné všetky štandardné služby cestovného ruchu.

Vzdialenosti:

Bratislava 285 km
Trnava 241 km
Trenčín 169 km
Nitra 195 km
Žilina 87 km
Banská Bystrica 77 km
Prešov 143 km
Košice 180 km

Chaty a ubytovanie pri obci Liptovský Trnovec v Nízkych Tatrách pri Liptovskej Mare

Chaty a dovolenka pri obci Liptovský Trnovec v Nízkych Tatrách pri Liptovskej Mare

© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky