Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku

RECENZIA UBYTOVANIA V DREVENICI V PÁRNICI NA ORAVE

13.09.2012

Recenzia ubytovanie na Slovensku a drevenica na prenájom v Párnici na Orave (A222) zo dňa 21.08.2012.

Termín prenájmu chaty: 25.07.2012 - 30.07.2012

Zhodnotenie čistoty chaty, súladu popisu chaty na stránke www.slovenskadovolenka.sk s realitou, prístupu majiteľa chaty ku klientovi a iné:

Dobrý deň, kedže mi nejde wordko na pc musím ohodnotiť prostredníctvom mailu.
Objekt : A222, termín: 25.7.-30.7.2012,

Ohodnotenie chaty - naaaadherna, no môj názor je, že by ste mali oboznámiť klientov o tom, že chata je spojená s pozemkom majiteľa, ktorý tam je každý deň....bolo nám to nepríjemné, že na nás neustále hľadeli, kedže sme tam boli s deťmi a pravdaže sme po nich aj kričali keď vymýšľali a pohľady ľudí boli nepríjemne. Dá sa to nazvať neustála kontrola.

Chatu sme udržiavali v neustálej čistote s tým bol majiteľ veľmi spokojný. Navrhla by som oplotniť pozemok chaty od pozemku majiteľa. Ale bolo výborne to musím uznať i keď počasie nám vyšlo len 2 dni zabavili sme sa s deťmi. Ďakujem a možno o rok opäť :-D.


Vyjadrenie Agentúry HolidayREAL:

Ďakujem za podnetný názor. Drevenica je situovaná na spoločnom pozemku s rodinnným domom majiteľa, ale v dostatočnej vzdialenosti pre zabezpečenie pocitu súkromia. S majteľom drevenice sme konzultovali možnosť oddelenia drevenice od pozemku rodinného domu a prisľúbil nám realizáciu oplotenia v priebehu jesene 2012.

Majiteľa sme taktiež upozornili na dodržiavanie súkromia hostí. Drevenicu postavil a vyšperkoval vlastnými rukami, preto má k nej silný citový vzťah. V priebehu roka 2012 sme mali v tejto drevenici niekoľko pobytov a zatiaľ sme nezachytili žiadnu negatívnu reakciu na majiteľa. Verím, že po našom upozornení sa podobné problény už nevyskytnú a úplne ich odstráni výstavba oplotenia, ktoré oddelí pozemok drevenice od pozemku rodinného domu.
© 2007 - 2018 www.SlovenskaDovolenka.sk      Chaty na prenájom - Ubytovanie na Slovensku - Dovolenka na Slovensku      Všeobecné podmienky